Нікола Калініч: «Проти «Динамо» буде важче грати, ніж проти «Шахтаря»

Динамо Київ 28 Жовтня, 10:29 641
Нікола Калініч: «Проти «Динамо» буде важче грати, ніж проти «Шахтаря»  | 19-27
Форвард «Дніпра» прокоментував перемогу своєї команди в кубковому матчі з «Волинню» та поділився очікуваннями від поєдинку з київським «Динамо».

«Я завжди прагну зіграти якомога краще, незалежно від того, коли з'являюся на полі. Але однозначно - краще грати з перших хвилин. Намагався пробити у площину воріт, але влучив саме у верхній кут.

Ми програли 0:1 в Луцьку, але й там у нас було достатньо моментів. Сьогодні ми грали добре, тому й забили чотири голи.

Тут ми граємо при своїх уболівальниках. Думаю, якби ми грали проти «Інтера» і «Карабаху» тут, був би повний стадіон

Матчі з «Динамо» і «Шахтарем» будуть дуже важливими. Важко буде, звичайно. Кожна гра буде важкою... Проти кого важче? Напевно, проти Києва», - цитує Калініча офіційний сайт «Дніпра».