«Я завжди прагну зіграти якомога краще, незалежно від того, коли з'являюся на полі. Але однозначно - краще грати з перших хвилин. Намагався пробити у площину воріт, але влучив саме у верхній кут.
Ми програли 0:1 в Луцьку, але й там у нас було достатньо моментів. Сьогодні ми грали добре, тому й забили чотири голи.
Тут ми граємо при своїх уболівальниках. Думаю, якби ми грали проти «Інтера» і «Карабаху» тут, був би повний стадіон
Матчі з «Динамо» і «Шахтарем» будуть дуже важливими. Важко буде, звичайно. Кожна гра буде важкою... Проти кого важче? Напевно, проти Києва», - цитує Калініча офіційний сайт «Дніпра».