Капітан «Дніпра» Руслан Ротань поділився враженнями про кубковий матч проти «Волині» (4:0).
- Руслане, після поразки від «Карабаху» команда повернулася на «Дніпро-Арену» і гідно відповіла скептикам в цьому матчі.
- Не думаю, що потрібно згадувати матч з «Карабахом». Так, такі ігри бувають, і від них нам однозначно неприємно, і ми всі це розуміємо. Але повертатися і назад дивитися не потрібно. Тому рухаємося вперед, сьогодні виграли, показали хороший результат і пройшли далі. Це найголовніше. Можливо, сама гра була у нас сьогодні не така яскрава, але на чолі всього стояв результат, і ми його домоглися, - цитує Ротаня football.ua.
- Іноді була досить груба боротьба на полі. З чим це пов'язано?
- Мабуть, з настроєм. Перший матч в Луцьку ми програли, там була важка гра і всі чекали реваншу і хотіли проявити характер. Тому в деяких моментах нас могли захльостувати емоції, тим більше, що нас і налаштовували на боротьбу з перших хвилин. В принципі в такому матчі важливо не програвати єдиноборства і головне, що вдалося забити перший м'яч ще в першому таймі. Це вийшло і визначило подальшу гру.
- Попереду у команди матчі в чемпіонаті з «Динамо» і «Шахтарем». Чого від них очікуєте?
- Зрозуміло, що будемо грати з лідерами турніру, тому тут особливо й налаштовуватися не потрібно буде, кожен сам себе налаштує. Ми розуміємо, що для нас це будуть дуже важливі матчі. Тренери нам все розкажуть і покажуть на теоретичних заняттях, як саме грати проти цих команд. Зараз же потрібно, як говориться, перетравити цю гру і дивитися далі на «Динамо».