Президент Міжнародної федерації футболу (ФІФА) Йозеф Блаттер виступив проти покарання команд матчами без глядачів за порушення з боку уболівальників, повідомляє rsport.ru.
Московський ЦСКА 3 жовтня був покараний УЄФА проведенням п'яти матчів в єврокубках без підтримки своїх уболівальників: три домашні зустрічі московська команда повинна провести повністю без глядачів, а дві виїзні гри - без своїх уболівальників.
«Я проти того, щоб матчі проходили без глядачів. Це неправильне покарання. Але я поки самотній у цій позиції. У цій ситуації потрібно карати клуб. Не грошима. З клубу треба знімати очки. Або, наприклад, в Лізі чемпіонів - знімати зі змагань. Зняти команду на два роки з єврокубків - ось це покарання», - зазначив Блаттер.