Ультрас «Динамо» та «Дніпра» 2 листопада у Дніпропетровську проведуть «Дербі теплих шкарпеток». ФОТО

Динамо Київ 28 Жовтня, 13:46 1184
Ультрас «Динамо» та «Дніпра» 2 листопада у Дніпропетровську проведуть «Дербі теплих шкарпеток». ФОТО   | 19-27
Ультрас «Динамо» та «Дніпра» закликають вболівальників допомогти теплими речами бійцям, які зараз перебувають у зоні АТО.

В день проведення матчу чемпіонату України між «Дніпром» та «Динамо», який відбудеться 2 листопада на «Дніпро-Арені» у Дніпропетровську, буде організовано збір теплих речей для української армії.

Більш детальний список необхідних речей наводимо нище:

* фото узято зі сторінки Druzi Dynamo у Facebook.