Головний тренер донецького «Шахтаря» поміркував на тему можливого переходу лідера «Дніпра» в міланський «Інтер».
«Коноплянка - дуже хороший гравець. Він дуже знадобився б «Інтеру», але тут не все так просто. Цей футболіст - номер один у «Дніпрі», він дуже талановитий, швидкий і здатний якісно грати обома ногами. Це було б чудове придбання для «Інтера», без сумнівів», - повідомляє «Террикон».