Блаттер: «Пишаюся, що ми прийшли з чемпіонатом світу в Росію»

Світовий футбол 28 Жовтня, 16:04 899
Блаттер: «Пишаюся, що ми прийшли з чемпіонатом світу в Росію»      | 19-27
Президент ФІФА Йозеф Блаттер на засіданні наглядової ради оргкомітету ЧС-2018, який проходить в Лужниках, зазначив, що світу потрібні хороші емоції, а не політичні чвари. Тому, за словами керівника, чемпіонат світу в Росії повинні відвідати всі, так як футбол об'єднує людей.

Президент ФІФА Йозеф Блаттер на засіданні наглядової ради оргкомітету ЧС-2018, який проходить в Лужниках, зазначив, що світу потрібні хороші емоції, а не політичні чвари. Тому, за словами керівника, чемпіонат світу в Росії повинні відвідати всі, так як футбол об'єднує людей.

- Чемпіонат світу - це спільне підприємство ФІФА та країни-організатора, - зазначив Блаттер. - Футбол - це шоу, а світу потрібні хороші емоції. Коли деякі політики закликають до бойкоту чемпіонату в Росії, я відповідаю: «Навпаки, треба запрошувати усіх в цю країну, тому що футбол єднає людей». Я пишаюся, що ми прийшли із чемпіонатом в Росію, хоча багато хто передбачав, що цього не станеться. Зараз ми немов перепасовуємо м'яч один одному, і я цьому радий. Ми працюємо на гру, в інтересах Росії та всього світу, - повідомляє «СЭ».