- Чого не вистачило, щоб забити?
- Не знаю, ми повністю віддалися грі, віддали всі сили, всі емоції заради перемоги…
- «Динамо» не дуже багато вдалося створити моментів. То захисту можна поставити четвірку з плюсом?
- Важко коментувати наші дії. Завтра буде перегляд і тренер скаже, як ми зіграли. Пропустили, одже, щось недопрацювали.
- У роздягальні який настрій?
- Просто була тиша, всі знесилені та засмучені.
- Після того, як рахунок став 1-0, були сподівання, що можна врятувати цю гру?
- Сподівання було до останньої хвилини.
- Що сказав тренер в роздягальні? На скільки він був задоволений грою в цілому?
- Тренер, в принципі, був задоволений. Сказав, що ця гра дає поштовх до прогресу. Звичайно, дивно, що не виграли, але будемо працювати.