Володимир Костевич: «Дивно, що не виграли, але будемо працювати»

Динамо Київ 28 Жовтня, 21:34 755
Володимир Костевич: «Дивно, що не виграли, але будемо працювати»   | 19-27
Захисник львівських «Карпат» Володимир Костевич прокоментував поразку від київського «Динамо» (1-0) у матчі 1/8 фіналу Кубку України.

- Чого не вистачило, щоб забити?

- Не знаю, ми повністю віддалися грі, віддали всі сили, всі емоції заради перемоги…

- «Динамо» не дуже багато вдалося створити моментів. То захисту можна поставити четвірку з плюсом?

- Важко коментувати наші дії. Завтра буде перегляд і тренер скаже, як ми зіграли. Пропустили, одже, щось недопрацювали.

- У роздягальні який настрій?

- Просто була тиша, всі знесилені та засмучені.

- Після того, як рахунок став 1-0, були сподівання, що можна врятувати цю гру?

- Сподівання було до останньої хвилини.

- Що сказав тренер в роздягальні? На скільки він був задоволений грою в цілому?

- Тренер, в принципі, був задоволений. Сказав, що ця гра дає поштовх до прогресу. Звичайно, дивно, що не виграли, але будемо працювати.