- «Динамо» дуже сильна команда і вони заслужили перемогу у двох матчах.
- Ігор Йовічевіч не тренує вас, як нападника? Адже на одній з прес-конференцій він заявив, що, можливо, піде на таких хід.
- Ні, поки що ні. Я залишаюсь грати захисника.
- А тобі більше на якій позиції більше подобається грати? Центрального захисника чи нападаючого?
- Звичайно, більше подобається забивати голи, приємно. Але я дуже довго вже граю в захисті і буду продовжувати.
- Після того, як «Динамо» не забило пенальті, здалось, що у «Карпат» пішов який імпульс, оскільки і вперед побігли, момент з’явився. Чого не вистачило?
- Так, ми пішли вперед і зробили усе можливе. Але, наприкінці матчу ми пропустили гол. Єдине, що можу сказати так це те, що «Динамо» перемогло і вони заслуговували на цю перемогу. Ми віддали усі сили аби досягти гарного результату, але, на жаль, не вдалось.
- Ти був близько до епізоду, після якого суддя вказав на «точку». Що там сталось?
- Я навіть і не зрозумів, що сталось і як це відбулось. Смішно.