Щоб краще розгледіти нову емблему, спочатку її продемонстрували російські космонавти МКС з орбіти. В Москві на радощах влаштували світлове шоу та спроектували цю картинку на фасад «Большого театра». Транслювалось це дійство в ефірі Першого каналу Росії в розважальному ток-шоу «Вечірній Ургант».
Прийняв у цьому участь і президент ФІФА Йозеф Блаттер, який розповів, що емблема показує душу і серце Росії та відображає російську культуру.
Ну що ж, отак виглядає душа та серце Росії:

