КДК ФФУ прийняв наступне рішення стосовно матчу 5-го туру УПЛ, в якому київське «Динамо» приймало «Чорноморець»:
«За скандування нецензурних висловлювань та перебування вболівальників на біговій доріжці під час матчу 5-го туру чемпіонату між командами «Динамо» Київ – «Чорноморець», футбольний клуб «Динамо» оштрафовано на 25 тисяч гривень.За порушення вимог пункту 9 статті 15 Регламенту змагань ПЛ (щодо обов'язкового рукостискання головних тренерів команд до та після завершення матчу) після завершення матчу 5-го туру чемпіонату «Динамо» Київ – «Чорноморець», головного тренера «Динамо» Київ Олега Блохіна оштрафовано на 5000 гривень».