«Вердер» на виїзді обіграв «Хемніцер» у матчі другого туру на Кубок Німеччини, з рахунком 2-0.
«Це був дуже хороший старт. Ми дуже раді, що перемогли. Ми знали, що є фаворитами зустрічі, але було багато важкої роботи. Я дуже пишаюся хлопцями. Наразі, ми повинні наполегливо працювати», - наводить слова Скрипника офіційний сайт клубу.
