Екс-гравець «Динамо» – головний герой «Вітесса» в матчі Кубка Голландії. ВІДЕО

Динамо Київ 29 Жовтня, 08:44 1447
Екс-гравець «Динамо» – головний герой «Вітесса» в матчі Кубка Голландії. ВІДЕО       | 19-27
В рамках 1/16 фіналу Кубка Голландії «Вітесс» мінімально обіграв «Дордрехт».

В рамках 1/16 фіналу Кубка Голландії «Вітесс» мінімально обіграв «Дордрехт».

Головним героєм матчу став колишній гравець київського «Динамо» Денис Олійник, який заробив пенальті, а потім і подвоїв рахунок (обидва моменти дивіться на відео), - повідомляє Matchday.

Кубок Нідерландів. 1/16 фіналу

«Вітесс« - «Дордрехт« - 2:1

Голи: Вєінович, 45-пен.; Олійник, 81, Ван Хаарен, 83.