«Греміо», за який на правах оренди виступає гравець «Динамо» Дуду, зацікавлений у тому, аби придбати бразильського вінгера «біло-синіх».
Як повідомляють бразильські ЗМІ, «Греміо» планує підписати бразильського вінгера, права на якого належать київському «Динамо». Зазначимо, оренда Дуду до «Греміо» закінчується наприкінці 2014-го року, а сума відступних, яка прописана у контракті гравця з «Динамо» складає 6 мільйонів євро.
Однак джерело повідомляє, що на даний момент клуб із Порту-Алегрі не володіє такою сумою, аби придбати Дуду, тому «Греміо» буде шукати інвесторів, щоб підписати гравця «біло-синіх». На думку керівництва «Греміо», вагомим аргументом є той факт, що сам гравець щасливий в команді і йому подобається жити в Порту-Алегрі.
Агент футболіста Еду Гаспар підтвердив інформацію про те, що Дуду цікавиться багато клубів, однак сам футболіст хоче залишитись грати у складі «Греміо».