Шацьких: «Говерла» та «Металіст» - рівні команди? А чому б і ні

Футбол України 29 Жовтня, 14:41 958
Шацьких: «Говерла» та «Металіст» - рівні команди? А чому б і ні     | 19-27
Кращий бомбардир «Говерли» прокоментував сьогоднішній матч проти «Металіста».

Кращий бомбардир «Говерли» прокоментував сьогоднішній матч проти «Металіста».

- Все нормально, постараюся принести користь команді. Сьогодні повинні показати хорошу гру і той результат, який дозволить пройти далі. Зрозуміло, у «Металіста» маленька перевага - вони грають удома. Але в першій грі у нас було більше можливостей, щоб рахунок залишився на нашу користь, - повідомляє «Террикон».

- «Металіст» і «Говерла» - практично рівні команди зараз. Ви із цим погоджуєтесь?

- А чому ні? По тому рівню гри, який сьогодні показує «Металіст», їх цілком реально обіграти. Тому ми приїхали сюди за перемогою, - цитує Шацького канал «Футбол 1».