Почесний президент Російського футбольного союзу поділився своїми враженнями від офіційного логотипу чемпіонату світу - 2018 року, а також спрогнозував, яким буде талісман Мундіалю:
«Логотип сподобався, з великим задоволенням дивився за його поданням. Як тільки побачив, у мене, звичайно, радість внутрішня з'явилася. Не скажу поки, що гордість, бо для цього потрібно розглянути його ближче, але радість є, - повідомляє xsport.ua.
Дійсно, дотримано все, що можна було: по-перше, там кубок світу, по-друге - російський триколор, по-третє - наш російський розпис. Ну і, нарешті, елемент космосу є.
Ведмедя не вистачає поруч, але, можливо, він і не потрібен. Ведмідь буде в іншому місці. Швидше за все, він стане талісманом. Навіть Путін про це говорив, що ведмідь - це уособлення, яке ні п'яді землі не віддасть, тому я думаю, що це буде правильно.
Жарти на адресу логотипу? Я тримав у руках кубок світу, тому він нагадує мені тільки одне - кубок світу, більше нічого».