«Час, проведений в Україні, дав мені багато хорошого. Можу сказати, що якщо ви пограли в українському чемпіонаті, то зможете виступати скрізь. Я отримав хороший досвід в Лізі Європи і кваліфікації Ліги чемпіонів, - повідомляє fc-metalist.com.
Разом з «Металістом» відчув атмосферу міжнародних змагань. Це допомогло мені рости в професійному плані, познайомитися з новою культурою, незнайомою мовою. Так що я дізнався багато нового і хорошого», - заявив Бланко.