П`ять автоголів в одному матчі через страх перед мафією. ВІДЕО

Світовий футбол 29 Жовтня, 17:19 1257
П`ять автоголів в одному матчі через страх перед мафією. ВІДЕО  | 19-27
Індонезійська федерація футболу відсторонила «Слеман» і «Семаранг» від участі в Кубку країни за порушення принципів «фейр-плей».

Індонезійські клуби «Слеман» і «Семаранг» забили п'ять м'ячів у свої ворота на двох в рамках плей-офф другого дивізіону.

Місцева преса вважає, що суперники намагалися уникнути зустрічі в наступному раунді з «Пусаманіа Борнео», який підтримують члени мафіозного угрупування, пише «MatchDay».

Після цього інциденту обидва клуби були зняті зі змагань.