П`ять автоголів в одному матчі через страх перед мафією. ВІДЕО

Світовий футбол 29 Жовтня, 21:36 1008
П`ять автоголів в одному матчі через страх перед мафією. ВІДЕО   | 19-27
Індонезійські клуби «Слеман» і «Семаранг» забили п'ять м'ячів у свої ворота на двох в рамках плей-офф другого дивізіону.

Індонезійські клуби «Слеман» і «Семаранг» забили п'ять м'ячів у свої ворота на двох в рамках плей-офф другого дивізіону.

Місцева преса вважає, що суперники намагалися уникнути зустрічі в наступному раунді з «Пусаманіа Борнео», який підтримують члени мафіозного угрупування, пише «MatchDay».

Після цього інциденту обидва клуби були зняті зі змагань.