Головний тренер «Металіста» прокоментував результат кубкового протистояння з «Говерлою» (1:1).
«Сьогодні були два різних тайми. У першому ми повністю контролювали ситуацію, а вже у другому розслабилися і за це поплатилися. У нас ще немає тієї стабільності, яку хотілося б, немає ще до кінця упевненої гри. Тим не менш, є те, що є, і ми будемо з цим працювати».
«Жажа додає. Адже він теж людина, і читає пресу. Бачить все, що про нього пишуть. Я думаю, що він ще більше додасть і допоможе нам. Папа поїхав на тиждень на реабілітацію. Повинен в наступої середи повернутися», - цитує Рахаєва ru.metalist.уа.
Відмітимо, що після нічиєї на виїзді (2:2), мінімальна нічия на своєму полі дозволила «Металісту» пройти в наступний раунд змагань.