- Сміх крізь сльози. Це можна назвати перемогою зі сльозами на очах.
- У мене таких відчуттів не було. У футболі все буває. Але по справедливості, якби ми сьогодні не виграли, це було б щось неймовірне. Ми створили цілий ряд моментів, які мали реалізовувати. По настрою та бажанню, можу сказати, я був упевнений в своїй команді. Ще в першому таймі я був упевнений в кінцевому успіху. Так, все в футболі трапляється, але якби ми не виграли сьогодні, для мене це було щось неймовірне, - повідомляє ua-football.com.
- Встигли щось сказати Пасту після заміни?
- Ми це все обговорювали на потенційних замінах. Він вже в душі знав і бачив, що ми одну заміну «тримаємо». Юра в компоненті пенальті реально сильний. Він просто звір у цій справі. Йому забити реально важко.
- У який момент у вас промайнула думка, що буде необхідна заміна воротаря?
- До гри ми повинні бути до всього готові. Гра так складалася, що ми зуміли залишити собі одну заміну.
- Хто мав бити п'ятим?
- Сиваков. Він утомлений футболіст і не повинен бити пенальті. Ви будете здивовані, але шість-сім футболістів не були упевнені, що зможуть бити.
- У двох матчах зі «Сталлю» було призначено три пенальті в ворота «Чорноморця».
- У тій грі ми самі слабо зіграли. Тому до суддівства вже немає діла. Сьогодні мені суддівство не сподобалося. Це судив один із кращих наших арбітрів. Мені було б цікаво почути думку людей, далеких від нашого чемпіонату. Наприклад, люди дивляться, як цей суддя працює, адже Арановський обслуговують матчі під егідою УЄФА. Мені було б украй цікаво, що вони думають про роботу Арановского.
- «Чорноморець» сьогодні виглядав непереконливо в обороні.
- Можу з вами погодитися. Але оцінку оборони можна зробити, коли вона постійно в роботі. Суперник сьогодні мав всього кілька атак. Плюс наші помилки. Але я не можу зараз дорікнути хлопцям. По першому тайму сьогодні був так званий ідеальний футбол. Але якби це все було тотально, щоб ми справлялися з кожною атакою суперника, ми б на своїй половині поля взагалі не знаходилися. Є над чим працювати. Про якісь глобальні проблеми в обороні я не говорю.