Александар Драгович: «Це була не найкраща наша гра»

Динамо Київ 30 Жовтня, 08:21 841
Александар Драгович: «Це була не найкраща наша гра»  | 19-27
Захисник київського «​​Динамо» на своїй сторінці в соцільной мережі Facebook поділився думкою про останній матч киян із львівськими «Карпатами»:

Захисник київського «​​Динамо» на своїй сторінці в соцільной мережі Facebook поділився думкою про останній матч киян із львівськими «Карпатами»:

«Це була не найкраща наша гра, але ми все ж змогли пробитися в чвертьфінал».

Нагадаємо, підопічні Сергія Реброва з мінімальним рахунком перемогли «Карпати» (1:0).