«Мене радує, що футболісти зрозуміли організацію нашої гри, і зараз ми демонструємо гарний футбол. Що ще мене дуже втішило, так це те, що ми забиваємо ці м'ячі завдяки нашій грі, а не просто випадкові голи. Ми очікуємо дуже важкий матч з донецьким «Металургом», згадуючи останній поєдинок у чемпіонаті на «Донбас Арені», який ми виграли, але з великими труднощами. У них теж стабільний склад, і це видно з їхніх дій на футбольному полі.
Ще не знаємо, де пік форми. Не можна порівнювати протистояння з «Полтавою» з матчами, які ми проводимо в чемпіонаті. Задоволений, що зараз хороша конкуренція в складі, в особливості в атакуючих діях. Це стало можливим завдяки тому, що все-таки всі набрали функціональний стан після тієї паузи, яку влітку вони собі дозволили і не тренувалися», - цитує Луческу shakhtar.com.