Відразу п'ять орендованих у нашого клубу футболістів взяли участь у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України у складі ужгородської «Говерли» у виїзному поєдинку проти харківського «Металіста».
У стартовому складі вийшли Максим Коваль, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Мякушко та Віталій Каверін (на фото). У кінцівці другого тайму в гру вступив В'ячеслав Панфілов.
Сама гра на трибуни залучила 4,560 глядачів і завершилася внічию 1:1 (голи: Жажа, 38 - Бурдужан, 81) і вивела господарів у наступну стадію розіграшу Кубка країни, так як перший матч в Ужгороді завершився внічию - 2:2.