Один з суперників київського «Динамо» у групі Ліги Європи бухарестський «Стяуа» не без труднощів вийшов у наступну стадію національного Кубка, обігравши на виїзді у присутності 7,500 вболівальників «Студентський Муніципальний Клуб» (Ясси).
Єдиний гол у матчі забив за хвилину до закінчення основного часу Станчу.