Заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник у ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував результати жеребкування 1/4 фіналу Кубка України та повідомив про можливі зміни у датах проведення перших матчів протистоянь.
- Звичайно «Динамо» є фаворитом у протистоянні з «Зорею». На нас чекають два цікавих матчі, але «Динамо» я вважаю повноправним фаворитом.
- Бачили, що після завершення жеребкування відбулась у вас невеличка з представниками «Шахтаря» стовновно дат проведення матчів Кубку.
- Дійсно, ми з представниками інших клубів, які виступають в єврокубках хочемо звернутись до Прем'єр-ліги та ФФУ, аби наші перші матчі Кубку перенесли на весну. Ми знаємо, що перенесли матчі 10-го туру через прохання МВС і через це утворюється складний графік з трьох поспіль важливих матчів. Необхідно ж здобувати очки для України, до того ж якраз будуть вирішальні матчі в єврокубках.
- Чи сильно бентежить той факт, що за графіком перший матч кубка має відбутися цього року, а матч-відповідь весною?
- Це зовсім неправильно розривати Кубок майже на півроку. Але календар було прийнято Виконкомом і ми його таким прийняли. Розривати на півроку проведення етапу - це неправильно.
- «Зоря» - суперник, який створює багато проблем грандам українського футболу.
- Ми також створуємо чимало проблем суперникам. Ми не боїмось ніякого суперника, але до будь-якої команди треба підходи з повагою і ніякої недооцінки не повинно бути.
- Які були враження від «Зорі» після нічиєї в чемпіонаті (2:2)?
- Враження у нас були погані, тому що ми тоді втратили 2 очки.
- Чи міг бути кращим для вас жереб?
- Сьогодні спрогнозувати якими будуть «Зоря» або «Металіст» весною досить складно, тому ми сприймає жереб таким, який він є.