- Який з матчів «Дніпра» з «Динамо» найбільш пам'ятний для вас?
- Не пам'ятаю, це була пізня осінь або рання весна. Лежав сніг, ми приймали «Динамо» на «Метеорі», вели 2:1. Мені пощастило забити два м'ячі, але в кінці Рінкон зрівняв рахунок... Святкуючи один з голів, я зняв футболку і стрибнув у замет, на що Мефодійович (Кучеревський, тренер «Дніпра». - Авт.) пожартував: «Ти, напевно, так радів, що міг і в космос полетіти!». А ще додав: «Ти не переплутав футбольне поле з сауною? Це ж після сауни в сніг стрибають». Часто переглядаю ту гру. Забити два м'ячі «Динамо», в якому грали Белькевич, Гусін, Шацьких... Класна тоді була у нас команда, - цитує Венглинського «Сегодня».
- Головні відмінності нинішніх «Динамо» і «Дніпра» від цих команд при Блохіна і Рамосі?
- Я дуже скучаю по тому «Дніпру», який був при Рамосі, - команді, що володіла сильною фізичною готовністю, що грала на граничних швидкостях, з позиції сили, яка створювала дуже багато моментів. Зараз вектор змістився в бік комбінаційного стилю, тримання м'яча, що трохи гальмує атаку. І швидкості не ті, і моментів менше. Маючи такий атакуючий потенціал, команда не забила жодного м'яча в ЛЄ. Мозок відмовляється це приймати. Що стосується «Динамо», то якщо при попередньому тренері був контроль м'яча заради контролю, то зараз - контроль, спрямований на атаку. Не дарма до «Ольборга» команда дуже багато забивала. І в цьому вона буде додавати. Ну і кидається в очі, що футболісти стали сильніше грати - ті ж Ленс, Беланда, Ярмоленко, заблискав новими фарбами Кравець.
- За кого будете вболівати в неділю?
- За красивий футбол, хоча яке там почуття - сьоме, восьме? - підказує, що буде обережна гра. Але от коли одна з команд відкриє рахунок... Як казав, сідаючи в трамвай, Бендер: «Шура, бережіть кишені, зараз почнеться!».