Чередник: «Динамо» за класом переважає «Зорю», тому є фаворитом»

Динамо Київ 31 Жовтня, 12:29 753
Чередник: «Динамо» за класом переважає «Зорю», тому є фаворитом»  | 19-27
Відомий у минулому футболіст Олексій Чередник прокоментував результати жеребкування чвертьфіналу Кубка України.

- Олексію Валентиновичу, яка пара є найбільш непередбачуваною?

- «Ворскла» - «Олімпік». Обидві команди приблизно рівні за класом. В інших парах, вочевидь, нічого непередбачуваного не буде.

- «Шахтарю» дістався «Металіст». Зважаючи на результати харківської команди, можна сказати, що «гірникам» пощастило»?

- З вами важко не погодитися. Хоча будь-яка команда на кубкові ігри може зібратися. Тим паче, що в «Металіста» є класні футболісти. Так, звісно, кількох гравців хорошого рівня вони втратили, які робили у минулому сезоні результат. Тому фаворитом буде в цій парі «Шахтар». «Дніпро» є фаворитом у протистоянні із «Чорноморцем», а «Динамо» має кращі шанси у протистоянні із «Зорею».

- Власне, «Динамо» дуже складно проводить останні ігри із «Зорею». Можна сказати, що киянам не поталанило із суперником?

- Я би не говорив так. Взагалі, жереб випав рівний. Якби «Дніпру» чи «Динамо» дістався «Олімпік», то в цій парі практично було б усе зрозуміло. А так, «Олімпік» грає із «Ворсклою» і тут буде інтрига. «Динамо» ж за класом переважає «Зорю», тому є фаворитом.

Гліб Ваколюк