Півзахисник «Металіста» Клейтон Хав'єр розповів, що не боїться грати в Україні і молитися за мир в країні.
«Коли почалися проблеми в Україні, «Металіст» всіляко намагається нам у всьому допомагати. Крім того, у мене є діючий контракт, і я буду його виконувати. Я дуже вдячний за все, що клуб зробив для мене, і було б несправедливо залишити його в такий момент. Запити завжди надходять, в основному з Бразилії, але я не думаю йти в 2015 році. У мене є велика прихильність до «Палмейрасу», там я провів відмінний час, маю хороших друзів і зберіг хороші спогади. Проте, я дуже зосереджений на виступах за «Металіст» і хочу добре закінчити сезон. Тільки тоді я буду аналізувати ситуацію, і дивитися в майбутнє.
Наше місто Харків, знаходиться на достатньому видаленні від конфлікту, наше повсякденне життя не сильно змінилося. Керівництво надає нам всю необхідну підтримку і досі у нас практично не було ніяких проблем. Але ми знаємо, що країна переживає дуже важкий час. В такі часи футбол відходить на другий план. Найважливішим є те, щоб все вирішилося в найкоротші терміни і люди змогли повернутися до нормального життя, тому що це дуже сумна ситуація. Я молюся за це», - цитує Клейтона Хав'єра офіційний сайт «Металіста» з посиланням на видання globo.com.