Сергій Ребров: «Важливо, що самі гравці «Динамо» розуміють, що у них не виходить, і хочуть це виправити»

Динамо Київ 31 Жовтня, 14:20 1427
Сергій Ребров: «Важливо, що самі гравці «Динамо» розуміють, що у них не виходить, і хочуть це виправити»  | 19-27
Головний тренер «Динамо» - про майбутній матч з «Дніпром».

- Сергію Станіславовичу, для вас це буде перша зустріч з «Дніпром»...

- Результати цієї команди говорять самі за себе, а гра колективу змінюється з кожним туром. Зараз «Дніпро» діє більш різноманітно в атаці, ніж в минулому сезоні, тому, на мій погляд, дніпряни заслужено займають перше місце в таблиці.

- Ви будете грати в гостях проти лідера. Нічия в такій ситуації вас може влаштувати?

- Упевнений, що обидві команди будуть прагнути до перемоги, а як воно вийде, дізнаємося після фінального свистка. Важливо діяти дисципліновано і правильно, з розумінням того, за рахунок чого можна обіграти цей колектив.

- Нічия точно влаштує «Шахтар». Ви згодні?

- Яка нам різниця, що йому підходить, а що - ні? В наступному турі гірники теж зіграють з «Дніпром», так що займатися якимись підрахунками тут недоречно. Чемпіонат - це довга дистанція, яку потрібно пройти до кінця стратегічно правильно.

- У «Дніпрі» завжди виділяють Коноплянку. Для вас це найбільший головний біль?

- Звичайно, це ключовий гравець дніпрян, але на його нинішньому стані, можливо, позначилася травма, через яку Женя пропустив певний період. Коли кондиції не на належному рівні, важко демонструвати свою техніку і швидкість. Але я думаю, що Коноплянка вже близький до оптимального стану, а його гра дійсно головний біль для будь-якого суперника, який діє проти «Дніпра».

- Ярмоленко знову не забив пенальті. Як у нього з настроєм?

- Все нормально. Я добре знаю, що таке не забивати 11-метрові в такому клубі, як «Динамо», тому можу сказати тільки одне - штатним пенальтистам потрібно більше часу приділяти цьому компоненту на тренуваннях, адже це тільки так здається - підійшов і пробив в кут. У футболі будь-який компонент потрібно відпрацьовувати, і удар з точки - не виняток.

- Як пройшло відновлення після кубкового матчу з «Карпатами»?

- Все добре, всі хлопці тренувалися з повною віддачею. Я впевнений, що вони розуміють, наскільки важлива майбутня гра, перед якою потрібні не тільки тактика і техніка, але і правильний відпочинок, розподіл емоцій і певні обмеження в ті моменти, коли ти знаходишся поза базою.

- В останніх матчах у вас добре тримався м'яч, але не було такої агресії, яка була раніше. Розібралися в причинах?

- Думаю, так. Контроль-то у нас дійсно був, але занадто повільний. Ми все розібрали і зробили висновки. Важливо, що самі хлопці розуміють, що у них не виходить, і хочуть це виправити, - наводить слова Сергія Реброва sport.ua з посиланням на газету «Команда».