Наставник молодіжної збірної України (U-19) Олександр Головко в ефірі програми «Футбол LIVE» підбив підсумки жеребкування ¼ фіналу Кубка України для київського «Динамо».
- «Динамо», на мою думку, повинно проходити «Зорю», попри те, що луганці дуже добре в цьому сезоні грають з грандами. Мені здається, кияни зможуть підготуватися до цієї гри, і провести її на достойному рівні, - розповів Головко.