«Шахтар» випустив на поле Степаненка, який не мав права грати

Футбол України 31 Жовтня, 20:17 2246
«Шахтар» випустив на поле Степаненка, який не мав права грати   | 19-27
В матчі проти донецького «Металургу» в стартовому складі «Шахтаря» вийшов опорний півзахисник Тарас Степаненко, 17 жовтня дискваліфікований на три матчі за нецензурну лайку в відношенні асистента арбітра під час матчу «Динамо» - «Шахтар».

Після цього «Шахтар» провів дві гри (17 жовтня проти «Волині» і 27-го - проти ФК «Полтава»), які Степаненко пропустив, а матч 10-го туру «Шахтар» - «Говерла», що мав відбутися 25 жовтня, був перенесений на 6 грудня за ініціативою МВС.

Як свідчить ст.34 п.21 в «Регламенті Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Об'єднання професійних футбольних клубів України» Прем'єр-ліга «сезону 2014/2015 рр.», «Не проведений із будь-якої причини матч не враховується у кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням«.

Судячи по цій статті, Степаненко мав пропустити матч і проти донецького «​​Металургу», повідомляє «ua-football.com».

Варто відзначити, що в ефірі каналу «Футбол 1» на цю норму регламенту акценту не зробили, пояснивши що виник казус тим, що КДК нібито дискваліфікував Степаненко на матчі 9-го і 10-го туру УПЛ і матч-відповідь Кубку України проти ФК «Полтава» .

Через те, що матч 10-го туру проти «Говерли» був перенесений, перенесена і дискваліфікація Степаненко, який 6-го грудня пропустить матч проти ужгородців.

Крім того, в анонсі до матчу «Металург» Д - «Шахтар» на офіційному сайті УПЛ в списку дискваліфікованих на цей матч був присутній тільки захисник «металургів» Нойок.