Анатолій Дем`яненко: «Можна чекати, що зустріч буде жорсткою»

Динамо Київ 31 Жовтня, 22:12 685
Анатолій Дем`яненко: «Можна чекати, що зустріч буде жорсткою»  | 19-27
Напередодні матчу «Динамо»та «Дніпра» Анатолій Дем’яненко, який свого часу грав в обох командах, розповів, чого чекати від цього матчі.

Напередодні матчу «Динамо»та «Дніпра» Анатолій Дем’яненко, який свого часу грав в обох командах, розповів, чого чекати від цього матчі.

«Матчі між «Дніпром» і «Динамо» завжди виходять цікаві, а зараз на кону ще перше місце, так що гра вийде дуже напруженою, - сказав виданню «Вести» Анатолій Дем'яненко. - До того ж і ставки високі, так що можна чекати, що зустріч буде жорсткою. Ну, а клас суперників повинен забезпечити видовищність, так що вболівальники не занудьгують. Тим більше, що й дніпряни, і кияни зараз на ходу, показали себе в чемпіонаті з сильного боку, йдуть без поразок».

«Правда, є якась недомовленість в єврокубках, але от саме буде можливість надолужити. Тут налаштовувати нікого не треба, на перший план вийде самовіддача і індивідуальна майстерність, саме воно і приносить результат, коли грають рівні суперники. А футболістів, які можуть поодинці вирішити результат матчу, вистачає в обох складах «, - вважає тренер.