Даріо Срна: «Не можу сказати, що ми грали погано»

Футбол України 1 Листопада, 15:36 776
Даріо Срна: «Не можу сказати, що ми грали погано»   | 19-27
Капітан «Шахтаря» Даріо Срна після поразки у донецькому дербі від «Металурга» (1:2) закликав футболістів задуматися.

- Вважаю, що багато футболістів не розуміють, в якій ми ситуації знаходимося і за який клуб граємо. Не можу сказати, що грали погано. Створили багато моментів, але Бандура як завжди з нами стоїть прекрасно.

- У роздягальні був якийсь розмова?

- Після таких поразок треба зробити висновки. Розмова була і буде.

- Можна говорити про нестачу характеру, настрою на гру?

- Ми показали характер, але, напевно, не стільки, скільки треба, - припустив Срна в інтерв'ю каналу «Футбол 1», передає Терикон