Нападаючий «Дніпра» Євген Селезньов відповів на питання журналіста Фаери.ру перед найважливішою грою проти київського «Динамо».
- Як настрій перед відповідальною грою?
- Хороше!
- Твій гол «Волині» в кубку допоміг відчути впевненість?
- Так, дуже допоміг.
- Взагалі своєю результативністю цього сезону задоволений?
- Ні. Завжди хочеться забивати більше.
- Скільки плануєш забити в цьому сезоні?
- Планувати немає сенсу, просто хочеться забивати більше.
- Є передчуття, що завтра вийде відзначитися?
- Не знаю, зараз складно поки щось сказати.
- Вчорашня поразка «Шахтаря» додасть команді стимулу?
- Навіть якщо б Шахтар і не програв, стимулу у нас достатньо!
- Що скажеш про Динамо?
- Вони зараз виглядають набагато серйозніше, ніж торік. У них більше стабільності, та й команда в цілому виглядає дуже добре.
- Можна сказати, що цей матч є найважливішим у першому колі?
- Один з найважливіших. Ще в наступному турі з Шахтарем.
- Завтра очікується аншлаг! Що побажаєш уболівальникам?
- Так, я теж думаю, що буде повний стадіон. Бажаю їм нас підтримати!