Євген Селезньов: «Динамо» виглядає набагато серйозніше, ніж торік»

Динамо Київ 1 Листопада, 16:58 1030
Євген Селезньов: «Динамо» виглядає набагато серйозніше, ніж торік»   | 19-27
Нападаючий «Дніпра» Євген Селезньов поспілкувався з пресою перед важливою грою проти київського «Динамо».

Нападаючий «Дніпра» Євген Селезньов відповів на питання журналіста Фаери.ру перед найважливішою грою проти київського «Динамо».

- Як настрій перед відповідальною грою?

- Хороше!

- Твій гол «Волині» в кубку допоміг відчути впевненість?

- Так, дуже допоміг.

- Взагалі своєю результативністю цього сезону задоволений?

- Ні. Завжди хочеться забивати більше.

- Скільки плануєш забити в цьому сезоні?

- Планувати немає сенсу, просто хочеться забивати більше.

- Є передчуття, що завтра вийде відзначитися?

- Не знаю, зараз складно поки щось сказати.

- Вчорашня поразка «Шахтаря» додасть команді стимулу?

- Навіть якщо б Шахтар і не програв, стимулу у нас достатньо!

- Що скажеш про Динамо?

- Вони зараз виглядають набагато серйозніше, ніж торік. У них більше стабільності, та й команда в цілому виглядає дуже добре.

- Можна сказати, що цей матч є найважливішим у першому колі?

- Один з найважливіших. Ще в наступному турі з Шахтарем.

- Завтра очікується аншлаг! Що побажаєш уболівальникам?

- Так, я теж думаю, що буде повний стадіон. Бажаю їм нас підтримати!