- У першому таймі команда добре рухалася, злагоджено грала, і був порядок в обороні, трохи не вистачало тільки останнього пасу в кінцівці, на вістрі атак. А за великим рахунком нам, тренерському штабу, перший тайм сподобався. Але матч складався з двох частин. Другий тайм ми, звичайно, провалили, особливо, коли нам забивали м'ячі. Ми пропустили контратаки, і суперник, звичайно, грамотно цим скористався.
- Ви задоволені грою футболістів першої команди Цурікова і Калитвинцева?
- Так, хлопці рухалися, виконували на футбольному полі те, що було сказано на установці, великих проблем з ними не було. Хлопці старалися, і, судячи з того, які вони зараз сидять у роздягальні, - усі дуже переживали за результат.
- Лук'янчук в першому таймі виглядав досить солідно, але в другому його недбалість призвела до пенальті в наші ворота. Йому ще бракує стабільності?
- Так, це властиво молодим хлопцям, і Паша особливо до цього схильний психологічно. В деяких моментах він допускає такі фатальні помилки, вони трапляються саме за його участі. Але я думаю, що з віком це зміниться, і його гра стане більш стабільною.
- Сьогодні в запасі було всього шість осіб, четверо з них грали в середу за U-19, тобто, напередодні гри ви відчували певні кадрові проблеми?
- Вони існують, як і у кожної команди. У нас є травмовані гравці, плюс - дискваліфікація Бесєдіна, тож сьогодні було більше проблем в атаці. У Льоші Щебетуна, який сьогодні перший раз грав за U-21 були моменти... У цілому, проблеми були, але зі складних ситуацій потрібно виходити гідно.
- На трохи незвичних позиціях грали Кузик і Нагорний. Ви привчаєте хлопців до універсалізму?
- Просто були проблеми, про які я згадував. Сьогодні зламався Саша Головко, плюс, травму отримав Максим Нестеренко - це центральна вісь захисту. Андрій Цуріков грав лівого захисника, довелося Ігоря Нагорного використовувати на позиції центрального. Чи впоралися хлопці? Впоралися - це, коли перемогли. Ми сьогодні програли, і не потрібно ділити хлопців на тих, хто добре зіграв і тих, хто гірше. Програла вся команда. Проблеми є, і з ними потрібно справлятися. Намагаємося їх вирішувати.
- «Дніпро» довів, що він - справжній лідер?
- Так, «Дніпро» - безумовно, хороша команда. Не можу сказати, що суперник прямо-таки був на висоті, хоча, результат і на їх користь, але грали господарі достойно. Думаю, уболівальникам, які прийшли на стадіон, гра сподобалася. «Дніпро» на даний момент, дійсно, є лідером.
Світлана Полякова