«Всі знають, які стосунки пов'язують мене з клубом і вболівальниками. В даний момент нам складно грати в домашніх матчах, бо складається відчуття, що ми виступаємо перед порожніми трибунами.
В таких умовах команді складно налаштуватися, важко добре увійти в гру.
Сьогодні я побачив і зрозумів, що стадіон порожній. Не в сенсі відвідуваності, а в сенсі підтримки команди. Це сильно розчаровує», - цитує Моурінью «Тribuna».