Нікола Калініч: «Хотілося б зберегти за собою лідерство»

Динамо Київ 2 Листопада, 08:44 947
 Нікола Калініч: «Хотілося б зберегти за собою лідерство»  | 19-27
Найрезультативніший останнім часом форвард «Дніпра» Нікола Калініч напередодні домашньої зустрічі з «Динамо» відповів на запитання прес-служби ПЛ.

- Нікола, можеш назвати наступний матч з «Динамо» найважливішим з тих, що досі були в нинішньому сезоні?
- Всі ігри важливі, але ця - особливо. Це одне з українських дербі. Ми зараз попереду на два очки, хотілося б зберегти за собою лідерство. Для обох команд матч буде важким, а для глядачів - відмінним.

- Ти вже не перший рік в Україні. Які помітив зміни у киян з приходом Сергія Реброва на пост головного тренера?
- У них відбулися зміни в складі на двох-трьох позиціях, але лідери залишилися незмінними. У нинішньому сезоні «Динамо» показує кращі результати порівняно з тими, що були недавно, добре грає в єврокубках. Зараз, щоправда, програли останню гру в Данії, але в цілому в Лізі Європи виступають впевнено.

- Як складається особисто для тебе новий сезон?
- Добре. У нас змінився тренер, я став більше грати. Своїм нинішнім становищем у команді задоволений.

- У вас три нападаючих в основній обоймі. Вистачає ігрової практики? Готовий грати більше?
- Не забувайте ще про Матеуса, який, щоправда, вибув через травму, так що у нас чотири нападаючих і всі - високого класу. При цьому Селезньов і Зозуля - гравці збірної України. Перед кожним матчем, хто з нас зіграє, вирішує головний тренер. Свій ігровий час я прагну використовувати по максимуму. Найголовніше для кожного з нас - свій ігровий відрізок принести команді максимальну користь.

- Можеш назвати гол у ворота «Волині» найкрасивішим? Воно або якесь інше взяття воріт останнім часом принесло найбільше задоволення?
- Можна й так сказати. Хоча будь-який гол - це гол, і не важливо, чи гарний він, чи не дуже. Головне - щоб м'яч опинився за лінією воріт.

- Розібралися в причинах поразки від «Карабаха»?
- Я вважаю величезним мінусом те, що ми не граємо на рідному стадіоні. На нашій арені була б зовсім інша атмосфера і інша гра з нашого боку. Але поразка вже сталася, тепер треба перемагати в Баку. В нашій групі ще нічого не зрозуміло. Якщо ми переможемо, виграє «Інтер» в гостях у «Сент-Етьєна», у нас будуть нормальні шанси подолати груповий етап.

- Може, варто поставити хрест на Лізі Європи і зосередитися на внутрішніх змаганнях?
- Ні в якому разі. Я вже сказав, що шанси у нас ще залишаються, тому треба постаратися їх використати. Буде важко, але треба зробити все від нас залежне, щоб вийти з групи.

- Не тисне в Чемпіонаті України тягар лідерства?
- Ні, не давить, але попереду ще дуже багато ігор. А поки що дуже хочеться зберегти лідерство після матчів з «Динамо» і «Шахтарем».

- Букмекерські контори не бачать в недільному матчі фаворита. Що ти думаєш про гру з «Динамо»? Яким його бачиш?
- Ми багато разів зустрічалися з «Динамо». Всі ігри були важкі, так буде і зараз. Але в останні два сезони ми перемагали киян вдома, сподіваюся, що переможемо знову і продовжимо цю серію.