Футболісти махачкалинського «Анжі» на виїзді завдали поразки ярославському «Шиннику» в матчі 17-го туру першості ФНЛ, повідомляє rsport.ru.
Недільний матч в Ярославлі завершився перемогою «Анжі» з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив Олександр Алієв, який реалізував на 60-й хвилині пенальті.
Перемога дозволила «Анжі» набрати 33 очки і завершити перше коло на першому місці в турнірній таблиці.