Вболівальники «Динамо» та «Дніпра» влаштували «Дербі теплих шкарпеток». ВІДЕО

Динамо Київ 2 Листопада, 18:29 751
Вболівальники «Динамо» та «Дніпра» влаштували «Дербі теплих шкарпеток». ВІДЕО  | 19-27
Ультрас «Динамо» та «Дніпра» влаштували акцію на допомогу захисникам України.

За декілька годин до матчу, тисячі людей приєдналися до акції. Вболівальники та футболісти приносили речі та гроші, для того, щоб передати їх нашим військовим, які захищають єдність нашої країни.