Андрій Ярмоленко: «Всі бачать: те, що Ребров робить - дає результат». ВІДЕО

Динамо Київ 2 Листопада, 21:33 2106
Андрій Ярмоленко: «Всі бачать: те, що Ребров робить - дає результат». ВІДЕО  | 19-27
Динамівський вінгер Андрій Ярмоленко поділився враженнями від перемоги з журналістами програми «Профутбол».

- Ви перебігали суперника, чи переграли?

- Я не вважаю, що перебігали, тому що «Дніпро» завжди славився своїми фізичними кондиціями і завжди грав з першої до останньої хвилини, ніколи не зупинялися. Я вважаю, що ми сьогодні дуже грамотно зіграли в обороні. Всі, без виключення оборонялися і при можливості, всі атакували.

- Ви сьогодні дуже багато відпрацьовували в захисті. Така була настанова Сергія Реброва перед матчем?

- Так, і тренерський штаб просив, і я сам розумів, якщо Даніло залишити один на один з Коноплянкою, то йому буде дуже важко. Всі знають, що Євген може один на один обіграти будь-якого суперника. Тому приходилося допомагати і трохи більше відпрацьовувати в обороні.

- «Динамо» попереднього сезону і цього сезону, склади майже однакові, лише Кравця не було минулого сезону. Що змінилося?

- Не хотілося б когось звинувачувати, або на когось, щось перекидати, я думаю, ми самі винні, що минулого року в нас нічого не виходило. Напевно, хлопці самі зрозуміли, що треба боротися за цей клуб та старатися. Почали всі прислухатися до головного тренера. Я не можу сказати, що минулого року не слухали. Але всі бачать: те, що Ребров робить - дає результат, всі вірять в це. Напевно це і допомагає нам вигравати.