Олександр Шовковський: «Востаннє були на першому місці в чемпіонаті, до гри з «Шахтарем», коли судив Вакс». ФОТО

Динамо Київ 2 Листопада, 22:23 1765
Олександр Шовковський: «Востаннє були на першому місці в чемпіонаті, до гри з «Шахтарем», коли судив Вакс». ФОТО  | 19-27
Голкіпер «Динамо» прокоментував перемогу своєї команди над «Дніпром» (3:0).

- Результат результатом, але гра була складною. «Дніпро» - хороша команда. Недарма вони одні з лідерів чемпіонату. Ми прекрасно розуміли, в якому ключі гратиме суперник, знали сильні сторони «Дніпра», готувалися до стандартів і намагалися протиставити свої дії. Щось вийшло, щось ні. Проте, результат для нас сприятливий. Будемо готуватися до наступної гри.

- Пам'ятаєте, коли «Динамо» востаннє було на першому місці в чемпіонаті?

- Так, до гри з «Шахтарем», коли Вакс судив.

- Як вдалося врятувати ворота, коли Калініч вийшов один на один?

- Діяв по ситуації. Розумів, що потрібно зближуватися, відкрити трохи ближній кут і викидав ногу. Добре, що все вдало склалося.

- У першому таймі здалося, що ви замерзли.

- Ну мені ж уже не 20 років. Тепер мені потрібно більше часу, щоб підготуватися до гри і тримати себе в тонусі.

- Ви один з небагатьох динамівців, які після матчу підійшли до трибун з уболівальниками «Дніпра» і аплодували.

- Знаєте, по-перше, я завжди намагаюся підтримувати вболівальників незалежно від того, з якою командою ми граємо. Вони приходять і віддають любов своєму клубу. Я знаю, що історично між уболівальниками «Динамо» і «Дніпра» склалися дружні стосунки. Незважаючи на те, що дніпряни хоч і програвали по ходу зустрічі, вболівальники їх все одно підтримували. Це гідно поваги.

- Що скажете про атмосферу на стадіоні?

- Прекрасна атмосфера. Тільки позитивні емоції. Приємно грати, - цитує Шовковського Dynamomania.