- Ви сьогодні задоволені і грою, і результатом?
- Авжеж, коли ми виграємо в дербі… Це дійсно була гра за 6-ть очок, я радий, що хлопці терпіли, що виграли. Різниці нема, було б 1-0, я б теж був задоволений.
- Два голи були забиті після контратак. Це про щось свідчить?
- Ні про що це не свідчить. «Динамо» завжди славилося своїми контратаками і сьогодні ми їх використали. В нас вони і раніше були, проте сьогодні вони були ефективні.
- Чи можна визнати, що Сергій Ребров переграв Мирона Маркевича?
- Нікого я не переграв. В нас ще весь чемпіонат попереду. Ми на одне очко випереджаємо «Дніпро». Звісно, ми раді, так хлопці віддали всі сили та радіють в роздягальні, але це ж не півфінал Ліги Чемпіонів. Попереду ще довга дистанція, вони це все розуміють.
- Напевно, «Динамо» вже забуло, коли було на першому місці?
- Не пам’ятаю.