- «Дніпро» наприкінці пішов вже відіграватись, відкрилися зони і третій м’яч вийшов на контратаці, коли вже в захисті у «Дніпра» майже нікого не було. Рахунок, як рахунок, але, можливо ми на такий великий сьогодні не заслуговували.
- Чудова реалізація та порядок в захисті. Чи говорить це про баланс, який присутній в команді?
- Ми виконали настанову тренерів, які просили нас так зіграти - компактно в обороні, не дати «Дніпру» розбігтися. Напевно виконали, коли перемогли.
- Напевно сьогодні заслуговує на компліменти і Олександр Шовковський, який врятував в деяких моментах команду?
- Дійсно, Олександр врятував, без питань. Але, я вважаю, що сьогодні всі зіграли компактно та добре в обороні, майже нічого не дали створити «Дніпру».