Максим Калініченко: «Не скажу, що рахунок по грі, але те, що «Динамо» перемогло заслужено - це без сумніву»

Динамо Київ 2 Листопада, 23:58 1067
Максим Калініченко: «Не скажу, що рахунок по грі, але те, що «Динамо» перемогло заслужено - це без сумніву»   | 19-27
Експерт програми «Профутбол» Максим Калініченко дав оцінку грі 11 туру УПЛ «Дніпро» - «Динамо» (0-3).

«Не скажу, що рахунок по грі, але те, що «Динамо» перемогло заслужено - це без сумніву. «Дніпро» не показав нічого того, за рахунок чого хотів стати лідером і хотів обіграти «Динамо». Підбір гравців «Динамо» сильніше, ніж у «Дніпра». До цього сезону «Дніпро» брав командною грою, строгістю і швидкістю мислення.

Не сказав би, що сьогодні в «Дніпрі» хтось виділявся. Старалися, але командного духу, того, чим відрізнявся «Дніпро» в останні роки - не проглядається останнім часом. Тут комплекс причин. Це добре, що «Дніпро» ще на другому місці йде при всьому при цьому», - розповів Калініченко.