Олег Венглинський: «Ми очікували від цього дербі більше якісного футболу»

Динамо Київ 3 Листопада, 00:08 919
Олег Венглинський: «Ми очікували від цього дербі більше якісного футболу»  | 19-27
Експерт програми «Профутбол» Олег Венглинський поділився враженнями від гри «Дніпро» - «Динамо» (0-3).

«Боротьби - сьогодні не вийшло. Ми очікували від цієї гри, від цього дербі більше якісного футболу. Якщо «Динамо» виграло 3-0 заслужено, впевнено, при цьому показало свою гру, за рахунок чого вони хотіли обігравати «Дніпро», то у «Дніпра» сьогодні гра не вийшла. Граючи вдома, при своїх уболівальниках, при повному стадіоні пропустити 3-и голи - це забагато для команди, яка йшла на першому місці.

Зараз видно, що «Дніпро» програє у швидкості, немає того креативу, який був раніше, коли грали ті ж Матеус і Жуліано.

Початок гри був дуже сумбурним, ніхто не хотів поступатися, грали практично без якогось ризику, було зрозуміло, що в таких іграх, така гра йде до забитого м'яча. «Динамо» забило цей м'яч першим. Відразу відчули впевненість, це дало можливість перебудуватися, змогли відійти назад і грати вже в своїй улюбленій манері», - сказав Олег Венглинський.