* відео узято з відеоканалу «Динамоманії»
Вже традиційна пісня для матчів УПЛ «Путін - Х**ло» на матчі «Дніпро» - «Динамо». ВІДЕО
На центральному матчі 11-го туру УПЛ «Дніпро» - «Динамо» не обійшлося без народної пісні про президента РФ.