Вже традиційна пісня для матчів УПЛ «Путін - Х**ло» на матчі «Дніпро» - «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 3 Листопада, 09:25 1256
Вже традиційна пісня для матчів УПЛ «Путін - Х**ло» на матчі «Дніпро» - «Динамо». ВІДЕО   | 19-27
На центральному матчі 11-го туру УПЛ «Дніпро» - «Динамо» не обійшлося без народної пісні про президента РФ.

* відео узято з відеоканалу «Динамоманії»