Роман Безус: «Ми виконали установку та скористалися тим, що знали про «Дніпро»

Динамо Київ 3 Листопада, 10:06 658
Роман Безус: «Ми виконали установку та скористалися тим, що знали про «Дніпро»  | 19-27
Півзахисник «Динамо» прокоментував гру з «Дніпром», перемогу та вихід на перше місце.

Півзахисник «Динамо» прокоментував гру з «Дніпром», перемогу та вихід на перше місце:

- Не можу сказати, що гра була такою вже легкою. У першому таймі, мабуть, було більше боротьби, ніж футболу. Думаю, сьогодні ми грали і боролися краще. Після двох забитих м’ячів грати стало легше.

- У чому, на вашу думку, причина того, що «Дніпро» зіграв так слабко?

- Я не можу сказати, що вони слабко грали. Перший тайм був приблизно рівним, просто нам вдалося забити два м’ячі. А потім ми просто грали вже по рахунку. Ми повністю розібрали перед матчем усі сильні і слабкі сторони суперника. Думаю, ми виконали установку і скористалися тим, що знали.

- Чи перемогли б ви, якби не помилки «Дніпра»?

- Ви хочете сказати, що крім трьох помилок, моментів у нас більше не було? А «Дніпро» що створив? У футболі виграє якраз той, хто припускається менше помилок. Хтось помиляється, а хтось примушує помилятися.

- Гра не була дуже грубою, проте карток арбітр роздав багато...

- Суддівство не хочеться коментувати. На мою думку, якщо помилки і були, то в обидві сторони, і попередження арбітр роздавав гравцям і однієї, і іншої команди. Так само, якщо поле кочкувате, то воно однакове для обох суперників.

- Чи обіцяли вам підвищені преміальні за сьогоднішню перемогу?

- Не знаю, ми не розмовляли з тренерами на цю тему, може, попросимо трохи більше (посміхається). Вихідні? У нас попереду матч з «Ольборгом», тому, думаю, їх не буде.

Світлана Полякова