В мікс-зоні «Дніпро-Арени» Артем Кравець і Сергій Рибалка коротко охарактеризували причини успіху своєї команди.
Артем Кравець:
- «Дніпро» наприкінці пішов вже відіграватись, відкрилися зони і третій м’яч вийшов на контратаці, коли вже в захисті у «Дніпра» майже нікого не було. Рахунок, як рахунок, але, можливо ми на такий великий сьогодні не заслуговували.
- Чудова реалізація та порядок в захисті. Чи говорить це про баланс, який присутній в команді?
- Ми виконали настанову тренерів, які просили нас так зіграти - компактно в обороні, не дати «Дніпру» розбігтися. Напевно виконали, коли перемогли.
- Напевно сьогодні заслуговує на компліменти і Олександр Шовковський, який врятував в деяких моментах команду?
- Дійсно, Олександр врятував, без питань. Але, я вважаю, що сьогодні всі зіграли компактно та добре в обороні, майже нічого не дали створити «Дніпру».
Сергій Рибалка:
- Чи можна сказати, що «Динамо» показало чемпіонську гру?
- Так, і багато експертів погоджуються, що «Динамо» зараз на ходу. Ми робимо свою роботу, хочемо посісти перше місце в чемпіонаті, тому переграли принципового суперника, вийшли на перше місце, порадували вболівальників. Будемо намагатися продовжувати в тому ж дусі й надалі.
- Команда однаково успішно діяла й в обороні, й в атаці...
- У першому таймі ми реалізували свої моменти, зіграли надійно та компактно в обороні, як нас просили. Окрім того, зробили висновки з поразки від «Ольборга», коли в нас траплялися невеликі розриви між лініями, й реабілітувалися за ту невдачу.
- Чи не було відчуття, що хто першим заб'є, той і переможе?
- Звичайно, коли забиваєш, грати стає набагато легше. Після того, як господарі пропустили перший м'яч, почали розкриватися, Ярмоленко вибіг та забив другий, а далі ми просто грали за рахунком. У другому таймі намагалися грати надійно, розраховуючи проводити контратаки, що ми й зробили, коли Кравець забив третій.
- Тепер у турнірній таблиці все стало на свої місця?
- Сподіваюся, так і буде надалі, що з кожною грою ми будемо показувати гру все краще й краще. Все ще попереду.