Експерт програми «Великий футбол» на каналі «Футбол 1» Віктор Вацко прокоментував поєдинок «Дніпро» - «Динамо»:
«Київ сьогодні зіграв дуже сильно на оборону: я маю на увазі чотирьох захисників. Здорово в захисті відпрацювали Ленс і Ярмоленко. Київ вичавив максимум в першому таймі. Коноплянку сьогодні можна дорікати, а Ярмоленко забив м'яч і віддав гольову передачу. Все - король матчу, герой поєдинку, нічого ні додати, ні відняти», - зазначив Вацко.
Нагадаємо, що в матчі 11 туру чемпіонату України «Дніпро» поступився «Динамо» 0:3.