Український арбітр отримав призначення на матч групового турніру Ліги Європи

Футбол України 3 Листопада, 12:41 1116
Український арбітр отримав призначення на матч групового турніру Ліги Європи    | 19-27
Український арбітр Сергій Бойко отримав призначення на матч Ліги Європи розіграшу 2014/2015 років.

Український арбітр Сергій Бойко отримав призначення на матч Ліги Європи розіграшу 2014/2015 років.

Комітет арбітрів УЄФА доручив бригаді арбітрів на чолі з Сергієм Бойком провести зустріч четвертого туру групового турніру Ліги Європи між клубами «Астра» (Румунія) та «Селтік» (Шотландія). Матч відбудеться 6 листопада о 20:00 у місті Джурджу (Румунія).

Допомагатимуть Сергію Бойку асистенти Сергій Беккер та Володимир Володін. Євгеній Арановський та Анатолій Абдула візьмуть участь у цій грі у якості додаткових асистентів арбітра. Четвертий арбітр – Олександр Войтюк. Спостерігач арбітражу – Андреас Шлухтер (Швейцарія).

Нагадаємо, нещодавно інший український арбітр Євгеній Арановський брав участь в арбітражі групового турніру розіграшу Ліги Європи 2014/2015 років, провівши матч третього туру між клубами «Борусія М» (Німеччина) та «Аполлон» (Кіпр).